Увага !

Новини

На виконання наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. № 497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури»

Комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок» КМР
оголошує
 конкурс на заміщення вакантної посади:

— Артист-ляльковод ІІ категорії (2 особі) —Кваліфікаційні вимоги до претендентів:— Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність.
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр,молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Документи на участь у конкурсі подаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення.

 КЕРІВНИК МУЗИЧНОЇ ЧАСТИНИ

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

— Здійснює художнє та організаційне керівництво, щодо музичного оформлення вистав, інтермедій, інших театральних заходів.

— Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією не менше 3-х років

До заяви про участь у конкурсі подаються наступні документи:
1. Заповнений особистий листок;
2. Автобіографія;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
4. Копії документів про освіту;
5. Копії першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянинаУкраїни;
6. Копія військового квитка ( приписне посвідчення);
7. Копія ідентифікаційного коду;
8. Копія трудової книжки; (при наявності)
9. Залежно від специфіки вакантної посади, на яку оголошений конкурс ( репертуар, рекомендації, список постановлених вистав, зіграних ролей, почесне звання, копії документів про підвищення кваліфікації, нагороди, грамоти, прийняття участі у фестивалях, характеристики та інше за бажанням);
10. Довідка про стан сплати комунальних послуг з Нова Ком.
Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня с 10.00 – 16.00 (крім суботи та неділі) до 05 вересня 2019 року протягом 14 днів з дня опублікування оголошення особисто або надіслати поштою за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників, 54а. 
Конкурс на заміщення вакантніх посад: артиста-ляльковода ІІ категорії та керівника музичної частини   відбудеться у два етапи:
– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 05 вересня 2019  о 10 год.  у приміщенні КП «Криворізькийміський театр ляльок» КМР за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників, 54а.
– другий етап – робота з конкурсантами:
05 вересня  2019 року у о 12 год. у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» КМР за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників, 54а.
КП «Криворізьский міський театр ляльок» КМР  учасників конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.