Біографічна довідка

Біографічна довідка

Михайлової Світлани Миколаївни

Директора-художнього керівника комунального підприємства 

КП«Криворізький міський театр ляльок» КМР

1957 року народження,освіта вища, Харківський державний інститут культури, 1981 рік, спеціальність: «культосвітня робота», організатор-методист, режисер масових видовищ, загальний стаж роботи –42 роки,член НСТДУ

Михайлова Світлана Миколаївна розпочала трудову діяльність артисткою циркового жанру. У 1975 році почала працювати у Кривому Розі в галузі культури на різних посадах від керівника циркового колективу до директора. З 1982 року — директор Палацу культури рудоуправління ім. К.Лібкнехта, з 1987 — директор Палацу культури ім. Б.Хмельницького ВАТ «Суха Балка», а з квітня 1996 року була призначена начальником цеху культури та любительського спорту ВАТ «Суха Балка».
У жовтні 2009 року розпорядженням міського голови призначена директором КП «Криворізький міський театр ляльок», на теперішній час працює директором-художнім керівником театру за контрактом, член Національної спілки театральних діячів України.
Світлана Миколаївна зарекомендувала себе як вимогливий та відповідальний менеджер, досвідчений аналітик, логіст, творча та креативна особистість, має високу працездатність, завжди в пошуках новітніх сучасних технологій та втілення інноваційних форм діяльності. Завжди коректна, принципова. Вміє знайти індивідуальний підхід до кожної людини. За час керівництва Світлани Миколаївни КП «Криворізький міський театр ляльок» за якісну організацію та проведення культурно-мистецьких заходів неодноразово відзначався дипломами та почесними грамотами виконкому Криворізької міської ради, Саксаганської, Центрально-Міської, Металургійної, Довгинцівської районних у місті рад. Кожного року театр презентує нові вистави на міжнародних, всеукраїнських та регіональних мистецьких фестивалях і конкурсах та неодноразово отримував дипломи переможців у різних номінаціях. Щороку творчий склад театру проводить обмінні вистави з театрами ляльок інших міст України, за угодами з управлінням освіти та науки міськвиконкому та промисловими підприємствами міста, виїжджає з виставами та розважально-ігровими шоу-програмами до дитячих таборів та дошкільних закладів Скадовського та Генічеського районів. Безпосередньо за участю Світлани Миколаївни у театрі розпочато роботу з молоддю, а співпрацюючи разом з американськими місіонерами в межах Всесвітньої Акції «Світ – проти СНІДу — 2011», для студентської молоді міста було створено виставу «Ми різні, але ми – разом». Під керівництвом Світлани Миколаївни започатковано проект «Розвиток творчої особистості молодших школярів засобами театрального мистецтва» та проект «Мистецтво – лікує» по роботі з категорією дітей з фізичними вадами. На базі театру відкрито театральну студію «КРИЛА» для дітей та підлітків міста. Завдяки перемоги команди Кривого Рогу на Всеукраїнському танцювальному конкурсі «Майданс — 2012», театр одержав кошти для закупівлі нового автобусу, який було переоблаштовано на «пересувний театр» з сучасним обладнанням, зонами для гримерних та звукорежисера.
З 1 березня 2018 року театр став власником нової відокремленої споруди з подальшою реконструкцією та з урахуванням сучасних технологій для змістовного відпочинку маленьких глядачів та всієї родини. Вже декілька років поспіль, за офіційними даними Державного комітету статистики України, згідно Національного бізнес-рейтингу серед підприємств по напрямку «Театральна та інша мистецька діяльність» (КВЕД 92.31.1), КП «Криворізький міський театр ляльок» під керівництвом С.М.Михайлової, отримував назву «Лідер галузі 2011,2012,2013,2016р.» та відповідно до Європейського стандарту рейтингування серед суб’єктів господарювання України, входив до «Ліги кращих» підприємств 2011, 2012, 2013, 2016рр. з набуттям статусу «Підприємство року». У 2012 році КП «Криворізький міський театр ляльок», по офіційним даним Державного комітету статистики України, за результатами загально — державного статистичного ранжування підприємств комунальної власності України (КВЕД 92.31.1. «Театр та інша мистецька діяльність») у номінації «Ефективність використання ресурсів», отримав золото та набув статусу «Краще комунальне підприємство року». За роки праці Світлана Миколаївна була нагороджена:
2002 р. — Почесною грамотою Міністерства культури і мистецтва України та Центрального комітету профспілки працівників культури України;
2003 р. — нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеня;
2004 р. — відзнакою голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, нагрудним знаком «За розвиток регіону»;
2004 р. — відзнакою Федерації профспілок України «Кращий керівник культосвітнього закладу»;
2004 р. — нагрудним знаком ЦК профспілки металургів і гірників України «За активну роботу в профспілці металургів і гірників України»,
2008 р. — нагрудним знаком Федерації профспілок України «За досягнення в аматорському мистецтві»;
2011 р. — Почесною грамотою виконкому Криворізької міської ради;
2012 р. — нагрудним знаком «За заслуги перед містом» II ступеня;
2013 р. — пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області»;
2014 р. — Почесною грамотою виконкому Криворізької міської ради; 
2015 р. – Нагрудний знак «За заслуги перед містом» І ступеня
2017 р. – Почесною грамотою Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників культури України;
2017 – Почесною грамотою Міністерства культури України.
Президія рейтингу «Ліга Кращих» відзначала директора Михайлову С.М: сертифікатом «Керівник року України 2011», орденами: «Хрест Пошани України»(2012р.), «Лідер економіки»(2014р.)
Світлана Миколаївна – беззмінний учасник режисерських груп районних, міських, обласних свят, інших культурно-масових заходів. Протягом багатьох років вона є головним режисером театралізованих свят, концертів, фестивалів, конкурсів різних рівнів, які проводяться у місті. Працюючи на посаді директора-художнього керівника театру ляльок, Михайлова С.М. сприяє духовному, естетичному, культурному розвитку та вихованню підростаючого покоління, різних вікових та соціальних верст населення міста. Михайлова С.М. — енергійна, спрямована, відповідальна та чутлива людина, має високий авторитет серед колег. Їй притаманні високі моральні якості – принциповість, коректність, доброзичливість.