Новини 2015

Увага!

Шановні мешканці

КП «Криворізький міський театр ляльок» оголошує завершення конкурсу на заміщення вакантної посади артист-ляльковод. Підсумки конкурсу будуть оголошені 19.10.2015 р. об 10.00 в приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок»

Увага!

Шановні глядачі

Фотозвіт про участь на фестивалі » Вересневі самоцвіти». 

Увага!

Шановні глядачі

КП «Криворізький міський театр ляльок» взяв участь у фестивалі «Вересневі самоцвіти», який проводився 23-27 вересня в Кіровоградському академічному обласному Театрі Ляльок. На фестивалі приймали участие:Киевский приватний театр ляльок» Равлик», Батумський державний театр ляльок і юного глядача, Черкаський академічний театр ляльок Черкаської обласної ради, Херсонський академічний обласний театр ляльок, Чернігівський обласний театр ляльок ім. О.П. Довженко,Хмельницький академічний обласний театр ляльок, Кіровоградський академічний обласний театр ляльок, Запорізький обласний театр ляльок. Наш театр ляльок виставив на показ новий спектакль «Теремок-щастлива хата» автора О. Безгодова, режисера-постановника О. Борсук. 

Увага!

Шановні мешканці
Фотозвіт про урочисте відкриття 39 -го театрального сезону.

Увага!

Шановні мешканці
КП «Криворізький міський театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: 
Майстер по виготовленню сценічного одягу. – Вимога до претендента: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Грамотне володіння основ крою і шиття одягу. Здатність розбиратися в ескізах , запропонованих для виготовлення сценічних костюмів . Комунікабельність та старанність у роботі ..

Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня (крім суботи та неділі) протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Дзержинського, 54а ПК «Саксагань».
За інформацією звертатися за телефоном 26-61-45

Увага!

Шановні мешканці
В січні 2016 року в театрі ляльок відбудеться прем’єра нового інтерактивного спектаклю «ИНТЕРНЕТ КВЄСТ» автор та режисер-постановник С. Михайлова.

Увага!

Шановні мешканціЗ 12 вересня 2015 року в театрі ляльок розпочинається конкурс «Кращий малюнок».
Впродовж театрального сезону діти приносять свої малюнки за сюжетами вистав вказавши на малюнку своє прізвище, ім’я вік та телефон для зв’язку. Переможці нагороджуються призами.

Увага!

Шановні мешканціЗ 12 вересня 2015 року в театрі ляльок розпочинається конкурс «Найкращий глядач сезону».
Між глядачами, які зберуть найбільшу кількість квитків, придбаних протягом театрального сезону, відбудеться розіграш призів. Головний приз — абонемент на відвідування вистав наступного театрального сезону. На закриття сезону необхідно принести зібрані квитки та залишити дані про дитину (П.І.Б., вік, тел. для зв’язку). Додаткову інформацію щодо закриття театрального сезону відслідковуйте на сайті театру.

Увага!

Шановні мешканціКП «Криворізький міський театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: 
Артист-ляльковод вищої категорії та артист-ляльковод І категорії – Вимога до претендента: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність.

Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня (крім суботи та неділі) протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Дзержинського, 54а ПК «Саксагань».
За інформацією звертатися за телефоном 26-61-45

Увага!

11.09.2015 р відбудеться урочисте відкриття 39 -го театрального сезону. На прем’єру вистави «Счастье … какое оно ? » запрошені юні зрітелі — учні початкових класів шкіл Саксаганського району. Також , на прем’єру запрошені представники ЗМІ ТРК «Рудана», » Червоний Гирник», » Криворіжжя» та » Домашняя газета» . Перед виставою глядачі зустрінуться з казковими героями спектаклів. 
Бажаючіх побачити прем’єру , запрошуються 12.09.2015 р в 11:00 та 12:30 . Чекаємо на Вас!

Наші гастролі 
В липні 2015 року Криворіський міський театр ляльок здійснив виізд на гастролі в оздоровчі табори «Сонячний» с. Гурівка (Кіровоградської області), «Буревісник», «Альбатрос» — м. Генічеськ, Арабатська стрілка, (Херсонської області) та «Слава»- м. Скадовськ (Херсонської області), де безліч дітлахів мало змогу подивитись інтерактивну виставу за п’єсою С. Михайлової «ШОКО-ШОУ», та особисто познайомитись з улюбленими «цукерками», та з акторами, які виконували ролі. А головне, що діти зрозуміли, що солодощі потрібно вживати помірно. А також мали змогу сфотографуватись з героями вистави.

Увага!

Шановні мешканці

Криворізький міський театр ляльок готується до відкриття 39-го творчого сезону 2015-2016 р. Відкриття відбудеться виставою «Щастя, яке воно» 

Увага! Шановні глядачі!

КОНКУРС «Найкращий малюнок за сюжетами вистав тетру»
III місце 
малюнок-аплікація ( вистава » Дюймовочка») — Бутенко Кирил 
ІІ місце 
малюнок до вистави » Іжачок-хитрячок» — Божко Данил і Софія 
І місце 
малюнок до вистави » День народження Тигриня» — Березкина Викторія 

КОНКУРС «Кращий глядач сезону»
ІІІ місце — Зубарь Юлія 
ІІ місце — Долгая Аріна 
І місце — Смишников Ілля 

Увага!

Шановні мешканці

14 червня Театр ляльок закриває 38-ий театральний сезон виставою «Щасливий дім». Глядачі також зустрінуться з казковими героями. Чекаємо на Вас об 11:00 та 12:30