Новини 2018

Дуже приємно поділитися доброю новиною.

Хочемо поділиться приємною новиною. Театральна студія «Крила» комунального підприємства «Криворізький міський театр ляльок» Криворізької міської ради здобула Диплом першого ступеню на VІІІ відкритому міському фестивалі – конкурсу театрального мистецтва «Театральні обрії — 2018». Дуже раді за наших вихованців, це їхня перша перемога. Зичимо їм подальших творчих успіхів і сподіваємося, що у нас підростає достойне поповнення трупи нашого театру ляльок.

УВАГА!

Театральна студія «Крила» комунального підприємства «Криворізький міський театр ляльок» Криворізької міської ради оголошує додатковий набір дітей та підлітків віком від 6 до 17 років. Довідки за телефоном 067 570 69 92

Дуже приємно поділитися доброю новиною.

17-22 вересня в м. Кропивницький (Кіровоград) проходив Всеукраїнський відкритий театральний фестиваль «Лялька-Забавлянка». Цей фестиваль щорічно зустрічає на своїй сцені українських та закордонних майстрів мистецтва театрів ляльок. Назва фестивалю обрана не випадково. Це перша іграшка, яку виготовляли для дитини з добрими думками. Це лялька, пісня, гра і дія. Цьогоріч на фестивалі були представлені театри Черкас, Дніпра, Запоріжжя, Херсону, Миколаєва, Полтави, Чернігова, Хмельницького. Наш театр ляльок представив на фестивалі лялькове шоу «Тро-ля-ля», автор та режисер-постановник директор нашого театру С.М. Михайлова. Хочу похвалитися: виступ був дуже вдалий. По перше тому, що правильно було домовлено про глядацьку аудиторію з організаторами фестивалю, враховано розмір глядацької зали. Наші актори та технічний склад швидко адаптувалися до нового приміщення, особливостей освітлювальної та звукової техніки. І найголовніше, що гра наших акторів Галини Воєводіної, Сергія Лисаченка, Олега Моствого, Ольги Чариєвої, Єліни Татценко була на високому професійному рівні. Схвальні відгуки професійних митців заслужила і сама вистава, яку автор С. Михайлова написала у жанрі шоу. На фестивалі не присуджувалися місця. Це дійсно творча майстерня. Ми зрозуміли, що йдемо вірним шляхом. Бо того потребує і час і глядач. Щиро дякуємо організаторам заходу, всьому колективові Кропивницького академічного обласного театру ляльок. Окрема подяка ведучім фестивалю за інтелігентність і професійність. Ну, ось так. Ідемо в ногу з часом.

Шановні діти та батьки !

В Криворізькому міському театрі ляльок запроваджено конкурси, в яких можуть прийняти участь усі бажаючі :
Конкурс – «Кращій малюнок за сюжетом вистави», в продовж театрального сезону маленькі глядачі малюють малюнки за сюжетом вистави і приносять в театр. Автори найкращих малюнків в кінці театрального сезону будуть нагороджені призами. 
Конкурс — «Кращій глядач сезону». В продовж театрального сезону глядачі збирають квитки і в кінці сезону приносять їх в театр. Переможцем стане глядач, у якого буде найбільша кількість квитків. Він отримає Абонемент на без коштовне відвідування наступного театрального сезону. 

З повагою адміністрація театру ляльок

Відкриття 42-го театрального сезону

«Криворізький міський театр ляльок» розпочав 42-й театральний сезон прем’єрою виставою «Про Цяцю та Бяцю», автор і режисер-постановник І.Рожкова. Маленькі глядачі голосно плескали в долоньки після перегляду вистави , адже настрій у всіх присутніх був добрий . Майстерна гра акторів на сцені дітлахам сподобалась . Діти охоче робили селфі з акторами .
Шановні глядачі! Чекаємо на Вас в театрі ляльок кожної суботи та неділі об 11-00 та 12-30 .

Об’ява

Дорогі друзі! 
Шановні мешканці Кривого Рогу ! 
КП «Криворізький міський театр ляльок» гостинно відчиняє двері своїм глядачам. Запрошуємо всіх на урочисте відкриття 42- го театрального сезону, яке відбудиться 08.09.2018 об 11 -00 та 12- 30 на виставу «Як Лисичка з Журавлем товаришували » , автор п’єси і режисер – постановник І. Рожкова. Також на вас чекає незабутня зустріч з улюбленими героями казок та мультиків , пісні , танці, ігри… Чекаємо на вас! 

З повагою адміністрація театру ляльок

Літній Вікент 2018

Літо – літечко минуло Знову осінь настає… 
Але літо завжди залишає приємні спогади, особливо , якщо вони були пов’язані з відпочинком в оздоровчих таборах. От і цього літа, 2018р. трупа «Криворізького міського театру ляльок» не залишила без уваги дітлахів в оздоровчих таборах: «Сонячний»- Кіровоградська обл. с. Гурівка, « Слава» — Херсонська обл. м. Скадовськ, та « Парус» — Херсонська обл. с. Лазурне. Маленькі глядачі мали змогу подивитися музично — розважальну виставу « Тро-ля-ля-» , автор п’єси і режисер — постановник С. Михайлова, а крім того малята мали можливість зробити селфі з величезним Зайчиком. Гучними оплесками діти віддячили акторам за майстерну гру, а також подарували подарунки , які зробили самотужки. 

Дорогі друзі ! Ми чекаємо на вас восени в театрі ляльок , адже двері нашого театру завжди для вас відкриті !!!

У криворізькому міському театрі ляльок відбулося закриття 41 – го театрального сезону . Для діток та їхніх батьків лялькарі підготували ліричну казку « Як Лисиця з Журавлем товаришували», а також влаштували Свято глядача. Неймовірно милі персонажі Лисиця й Журавель подарували незабутні хвилини сміху і разом з цим на власному прикладі навчили справжньої дружби . Протягом сезону маленькі глядачі брали участь у конкурсах «Кращий малюнок за сюжетом вистави , та кращий глядач сезону». Результати оголосили після вистави – на Святі глядача, у першому конкурсі перемогла шестирічна Софія Несвіт . Вона намалювала малюнки до вистав « Лисиця та Ведмідь», « Попелюшка», « Пригоди Міньйонів, або Му- Ха –Ха ». Кращим глядачем сезону стала трирічна Злата Богач , яка серед усіх діток зібрала найбільшу кількість квитків – 101. Маленькі переможці отримали по річному абонементу на безкоштовне відвідування вистав у наступному театральному сезоні.

У кінці навчального року дитяча театральна студія «КриЛа» , що базується в театрі ляльок , давала творчий звіт із двох частин. Спочатку вихованці декламували , співали , танцювали. Потім представили лялькову виставу «Гусенятко Дорофей», котра у репертуари театру йде в постановці О. Борсука. Для дитячого виконання її одаптував О. Моставий . Лялькові ролі втілювали вихованці студії – Софія Несвіт , Маруся Сємьонова, Єгор Бабиченко, Максим Гуковский.

Міський театр ляльок активно займається благодійністю. За ініціативою директора- художнього керівника театру Світлани Михайлової 5 років тому розпочалася співпраця творчого колективу з вихованцями Криворізького Дитячого Будинку Інтернату. Щосереди діти з особливими потребами чекали на зустріч з режисером –постановником театру ляльок О. Борсуком та керівником літературно- драматургічної частини Л. Чариєвої. До міжнародного дня захисту дітей ці особливі артисти- аматори підготували справжню виставу , котрою закривали своєрідний мистецький – лікувальний сезон . Цього річ вони представили виставу «Колосок» за мотивами народної казки .

Шановні маленькі глядачі та батьки!

17.06.2018 об 11-00 та 12-30 у приміщенні театру ляльок відбудеться закриття театрального сезону. Запрошуємо всіх учасників конкурсу:
«Кращий малюнок за сюжетом вистави сезону» та «Кращий глядач» на нагородження переможців, яке відбудеться об 11-00.

З повагою адміністрація.

Шановні друзі, мешканці нашого міста!

Запрошуємо всіх криворіжців та гостей міста до театру просто неба:» В гостях у казки», присвяченний 243-ій річниці нашого рідного міста. На вас чекають різноманітні веселощі та розваги, а головне — зустріч з улюбленими казковими персонажами, виступамиартистів міського театру ляльок. Свято відбудеться 27.05.2018 р. об 14-00 площа перед Криворізьким національним університетом (вул. Віталія Матусевича).

Чекаємо усіх!

Шановні глядачі!

26.05.2018 р. в приміщені Криворізького міського театру ляльок відбудеться прем’єра вистави » як Лисиця з журавлем товаришували» за мотивами української народної казки «Лисиця і Журавель»

Дуже чекаємо на вас!

З найщирішими побажаннями -

Натхнення! Миру і добра!
Здоров’я! Радощів! Любові

колектив Криворізького театру ляльок вітає своїх «квітневих іменинників:

Михайлову Світлану Миколаївну
Букрєєва Віктора Івановича
Чариєву Людмилу Володимирівну
Куніцину Анну Олександрівну
Молодченко Наталію Юріївну

З Днем Народження любі !!!

Дніпропетровським міжобласним відділенням Національної спілки Театральних діячив України

Нагороджено Почесною грамотою в номінації «За репутацію та повагу»:
— ЛИСАЧЕНКО Сергія Івановича — за багатолітній внесок у розвиток нашого театру, за майстерну роботу з ляльками, за вміння працювати з молоддю, чудову репутацію та повагу в колективі.
— ТИХОНОВУ Світлану Анатоліївну — за майстерне виконання ігрових ляльок, відповідальне відношення до побажань акторів, виконуючих ролі,за любов і повагу до лялькового мистецтва, чудову репутацію та повагу в колективі.

З нагоди Міжнародного Дня театру, за сумлінну, плідну працю, та вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва
Виконкомом Криворізької міської Ради Почесними грамотами нагороджено:

— ЕФРЕМОВА Л.М. — головний адмінстратор;
— ЛИСАЧЕНКО С.І. — артист-ляльковод, провідний майстер сцени;
— АНТОНЮК В.М. — артист-ляльковод вищої категорії;
— ТИХОНОВА С.А. — художник-оформлювач ігрових ляльок;
— МОСТОВИЙ О.П. — артист-ляльковод першої категорії;
— КОЗЛОВА О.О. — завідувач художньо-постаночною частиною.

Виконкомом Саксаганської районної Ради Почесними грамотами нагороджено:

— ТАТЦЕНКО Е.Д. — артист ляльковод першої категорії;
— ДОРОФЄЄВА О.В. — костюмер

17 березня у м. Кривий Ріг розпочався 26-й фестиваль-конкурс на здобуття вищої театральної нагороди Придніпров’я «Січеславна — 2018».

Журі фестивалю розпочали перегляд вистав завітавши до міського театру ляльок. На розсуд журі і глядачів театр представив виставу «Емелині фантазії», автор п’єси і режисер постановник І. Рожкова

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Вас усіх вітаєм, щиро ми зі святом,
Що народилось навесні —
День Лялькаря і День Театру!
Нехай театр розквіта
Натхненням нашим і талантом,
Бо він для нас — це є життя,
А ми для нього є гарантом!

Колектив КП «Кривороізький міський театр ляльок»

ДОРОГИЕ ЖЕНЩИНЫ!

Поздравляем Вас с праздником и хотим пожелать:

В этот день 8 марта
Мы желаем Вам добра,
И цветов охапку
И весеннего тепла!
Много радости, здоровья,
Быть красивыми всегда,
Чтоб счастливая улыбка
Не сходила бы с лица!

Коллектив Криворожского городского театра кукол поздравляет именинников, родившихся в феврале месяце. 
С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ:
Васильеву И.В.
Борсука А.Ф.
Сергиенко С.О.

Желаем светлых долгих лет
И крепкого здоровья,
Мы шлем свой искренний привет
С огромною любовью.
Чтоб сложных не было задач.
Чтоб в кошельке не было пусто.
Желаем творческих удач
На поприще искусства!

Шановні глядачі!

17 березня 2018 р в Криворізькому міському театрі ляльок об 11-00 відбудеться XXVI фестиваль-конкурс на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна» та «Надія Січеславни». На перегляді вистави «Омельчині фантазії» будуть присутні члени жюрі — відомі критики та режисери України.

Запрошуємо усіх бажаючих!!!

Шановні глядачі!

16.02.2018 року в Криворізькому міському театрі ляльок відбулась прем’єра нової вистави «День здійснення бажань, або знову про свинку Пепу…». Слідкуйте за рекламою на сайті, щодо дати прем’єрної вистави.

запрошуємо усіх!

УВАГА! Шановні глядачі!

У театрі працює новий контактний телефон для довідок і інформації:

Ми працюємо, як завжди: у СУБОТУ ТА НЕДІЛЮ об 11-00 та 12-30.

ЗАВЖДИ ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ З ВАМИ!!!

З повагою, адміністрація театру

По слідах новорічних свят.

От і настав Новий Рік!
Криворізький міський театр ляльок зустрів новий 2018 рік разом із дітлахами, для яких це свято є найбажаннішим з усіх свят!
Вони мали нагоду зустрітися біля ялинки із величезним Зайчиськом, із символом року — Песиком, із господинею свята — Забавою, Бабусею Ягусею,
та найголовнішим героями свята — Дідусем Морозом та Снігуренькою, які подарували маленьким глядачам фентезі-мюзикл «Тро-ля-ля» і порадували не лише дітлахів, а навіть дорослих
Ми щиро вітаємо всіх своїх прихільників зі святами і завжди готові приносити радість і чудовий настрій.