| Карта сайта, оглавление Репертуар |  
Криворожский театр кукол

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ КП «Криворізький міський театр ляльок» 01.07.2018


Одиниця виміру: тис. грн з одним десятковим знаком
1. Баланс на _30 червня__ 2018_ р.
I. Необоротні активи
Основні засоби:На початок звітного року 819,9 На кінець звітного періоду 861,4 
первісна вартість:На початок звітного року 1671,8 На кінець звітного періоду 1768,3
знос: На початок звітного року 851,9  На кінець звітного періоду 906,9
Інші необоротні активи: На початок звітного року 477,9 На кінець звітного періоду 489,8 
Усього за розділом I: На початок звітного року 1297,8 На кінець звітного періоду 1351,2 
II. Оборотні активи
Запаси: На початок звітного року 152,7   На кінець звітного періоду 116,7 
Інша поточна дебіторська заборгованість:На початок звітного року 2,1    На кінець звітного періоду 2,5  
Гроші та їх еквіваленти: На початок звітного року 25,3 На кінець звітного періоду 25,7
Усього за розділом II: На початок звітного року 180,1  На кінець звітного періоду  28,2 
III. Необоротні активи, утримувані для продажу, та групи вибуття
Баланс
На початок звітного року 1477,9  На кінець звітного періоду 1379,2   
Пасив
I. Власний капітал Зареєстрований (пайовий) капітал
На початок звітного року 226,6     На кінець звітного періоду 1736,1  
Додатковий капітал:
На початок звітного року 130,6  На кінець звітного періоду 134,8  
Нерозподілений прибуток (непокритий збиток): На початок звітного року 1120,7   На кінець звітного періоду 708,3  
III. Поточні зобов’язання
розрахунками з бюджетом На кінець звітного періоду 39,5 
розрахунками зі страхування На кінець звітного періоду 41,3 
розрахунками з оплати праці На кінець звітного періоду 132,7 
Інші поточні зобов’язання На кінець звітного періоду 3,3 
IV. Зобов’язання, пов’язані з необоротними активами, утримуваними для продажу, та групами вибуття
Баланс
На початок звітного року 1477,9   На кінець звітного періоду 1379,4


Опубліковано 20.08.2018 р. о 10 год 00 хвилин


На виконання наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. № 497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури»

Комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок» КМР
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:


- Керівник музичної частини
- Артист-ляльковод вищої категорії;
- Артист-ляльковод ІІ категорії;
- Артист-ляльковод І категорії;
- Звукооператор


Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- Керівник музичної частини: Здійснює художнє та організаційне керівництво, щодо музичного оформлення вистав, інтермедій, інших театральних заходів. Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність.
  - Артист-ляльковод вищої категорії: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-ляльковода І категорії не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність.
- Артист-ляльковод І категорії: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста стаж роботи за професією артиста-ляльковода ІІ категорії не менше 2-х років; бакалавра – не менше 3-х років. Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність.
- Артист-ляльковод ІІ категорії: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр,молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність.
- Звукооператор: Базова вища освіта відповідного напрямку підготовки ( бакалавр; молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.


Документи на участь у конкурсі подаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення.
До заяви про участь у конкурсі подаються наступні документи:
1. Заповнений особистий листок;
2. Автобіографія;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
4. Копії документів про освіту за відповідною спеціальністю;
5. Копії першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
6. Копія військового квитка ( приписне посвідчення);
7. Копія ідентифікаційного коду;
8. Копія трудової книжки (за наявності);
9. Творче резюме, портфоліо;
10.Медична довідка.
Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня с 10.00 – 16.00 (крім суботи та неділі) до 04 вересня 2018 року протягом 14 днів з дня опублікування оголошення особисто або надіслати поштою за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
Конкурс на заміщення вакантних посад: керівник музичної частини, артист – ляльковод вищої категорії, артист-ляльковод ІІ категорії, артист-ляльковод І категорії, звукооператор відбудеться у два етапи:
– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 04 вересня 2018 року  о 10 год.  у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» КМР за адресою: 50069, м. КривийРіг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
– другий етап – робота з конкурсантами:
04 вересня 2018 року у о 12 год. у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» КМР за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».

КП «Криворізьский міський театр ляльок» КМР, учасників конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.


Біографічна довідка Михайлової Світлани Миколаївни, директора-художнього керівника комунального підприємства «Криворізький міський театр ляльок» Криворізької міської ради


1957 року народження,освіта вища, Харківський державний інститут культури, 1981 рік, спеціальність: «культосвітня робота», організатор-методист, режисер масових видовищ, загальний стаж роботи –42 роки,член НСТДУ

Михайлова Світлана Миколаївна розпочала трудову діяльність артисткою циркового жанру. У 1975 році почала працювати у Кривому Розі в галузі культури на різних посадах від керівника циркового колективу до директора. З 1982 року - директор Палацу культури рудоуправління ім. К.Лібкнехта, з 1987 - директор Палацу культури ім. Б.Хмельницького ВАТ «Суха Балка», а з квітня 1996 року була призначена начальником цеху культури та любительського спорту ВАТ «Суха Балка».
У жовтні 2009 року розпорядженням міського голови призначена директором КП «Криворізький міський театр ляльок», на теперішній час працює директором-художнім керівником театру за контрактом, член Національної спілки театральних діячів України.
Світлана Миколаївна зарекомендувала себе як вимогливий та відповідальний менеджер, досвідчений аналітик, логіст, творча та креативна особистість, має високу працездатність, завжди в пошуках новітніх сучасних технологій та втілення інноваційних форм діяльності. Завжди коректна, принципова. Вміє знайти індивідуальний підхід до кожної людини. За час керівництва Світлани Миколаївни КП «Криворізький міський театр ляльок» за якісну організацію та проведення культурно-мистецьких заходів неодноразово відзначався дипломами та почесними грамотами виконкому Криворізької міської ради, Саксаганської, Центрально-Міської, Металургійної, Довгинцівської районних у місті рад. Кожного року театр презентує нові вистави на міжнародних, всеукраїнських та регіональних мистецьких фестивалях і конкурсах та неодноразово отримував дипломи переможців у різних номінаціях. Щороку творчий склад театру проводить обмінні вистави з театрами ляльок інших міст України, за угодами з управлінням освіти та науки міськвиконкому та промисловими підприємствами міста, виїжджає з виставами та розважально-ігровими шоу-програмами до дитячих таборів та дошкільних закладів Скадовського та Генічеського районів. Безпосередньо за участю Світлани Миколаївни у театрі розпочато роботу з молоддю, а співпрацюючи разом з американськими місіонерами в межах Всесвітньої Акції «Світ – проти СНІДу - 2011», для студентської молоді міста було створено виставу «Ми різні, але ми – разом». Під керівництвом Світлани Миколаївни започатковано проект «Розвиток творчої особистості молодших школярів засобами театрального мистецтва» та проект «Мистецтво – лікує» по роботі з категорією дітей з фізичними вадами. На базі театру відкрито театральну студію «КРИЛА» для дітей та підлітків міста. Завдяки перемоги команди Кривого Рогу на Всеукраїнському танцювальному конкурсі «Майданс - 2012», театр одержав кошти для закупівлі нового автобусу, який було переоблаштовано на «пересувний театр» з сучасним обладнанням, зонами для гримерних та звукорежисера.
З 1 березня 2018 року театр став власником нової відокремленої споруди з подальшою реконструкцією та з урахуванням сучасних технологій для змістовного відпочинку маленьких глядачів та всієї родини. Вже декілька років поспіль, за офіційними даними Державного комітету статистики України, згідно Національного бізнес-рейтингу серед підприємств по напрямку «Театральна та інша мистецька діяльність» (КВЕД 92.31.1), КП «Криворізький міський театр ляльок» під керівництвом С.М.Михайлової, отримував назву «Лідер галузі 2011,2012,2013,2016р.» та відповідно до Європейського стандарту рейтингування серед суб’єктів господарювання України, входив до «Ліги кращих» підприємств 2011, 2012, 2013, 2016рр. з набуттям статусу «Підприємство року». У 2012 році КП «Криворізький міський театр ляльок», по офіційним даним Державного комітету статистики України, за результатами загально - державного статистичного ранжування підприємств комунальної власності України (КВЕД 92.31.1. «Театр та інша мистецька діяльність») у номінації «Ефективність використання ресурсів», отримав золото та набув статусу «Краще комунальне підприємство року». За роки праці Світлана Миколаївна була нагороджена:
2002 р. - Почесною грамотою Міністерства культури і мистецтва України та Центрального комітету профспілки працівників культури України;
2003 р. - нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеня;
2004 р. - відзнакою голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, нагрудним знаком «За розвиток регіону»;
2004 р. - відзнакою Федерації профспілок України «Кращий керівник культосвітнього закладу»;
2004 р. - нагрудним знаком ЦК профспілки металургів і гірників України «За активну роботу в профспілці металургів і гірників України»,
2008 р. - нагрудним знаком Федерації профспілок України «За досягнення в аматорському мистецтві»;
2011 р. - Почесною грамотою виконкому Криворізької міської ради;
2012 р. - нагрудним знаком «За заслуги перед містом» II ступеня;
2013р. - пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області»;
2014 р. - Почесною грамотою виконкому Криворізької міської ради;
2015 р. – Нагрудний знак «За заслуги перед містом» І ступеня
2017р. – Почесною грамотою Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників культури України;
2017 – Почесною грамотою Міністерства культури України.
Президія рейтингу «Ліга Кращих» відзначала директора Михайлову С.М: сертифікатом «Керівник року України 2011», орденами: «Хрест Пошани України»(2012р.), «Лідер економіки»(2014р.)
Світлана Миколаївна – беззмінний учасник режисерських груп районних, міських, обласних свят, інших культурно-масових заходів. Протягом багатьох років вона є головним режисером театралізованих свят, концертів, фестивалів, конкурсів різних рівнів, які проводяться у місті. Працюючи на посаді директора-художнього керівника театру ляльок, Михайлова С.М. сприяє духовному, естетичному, культурному розвитку та вихованню підростаючого покоління, різних вікових та соціальних верст населення міста. Михайлова С.М. - енергійна, спрямована, відповідальна та чутлива людина, має високий авторитет серед колег. Їй притаманні високі моральні якості – принциповість, коректність, доброзичливість.


ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ КП «Криворізький міський театр ляльок» 01.04.2018


Одиниця виміру: тис. грн з одним десятковим знаком
1. Баланс на _31 березня__ 2018_ р.
I. Необоротні активи
Основні засоби:На початок звітного року 819,9 На кінець звітного періоду 870,4 
первісна вартість:На початок звітного року 1671,8 На кінець звітного періоду 1753,4
знос: На початок звітного року 851,9  На кінець звітного періоду 883,0
Інші необоротні активи: На початок звітного року 477,9 На кінець звітного періоду 483,0 
II. Оборотні активи
Запаси: На початок звітного року 25,4   На кінець звітного періоду 29,2
Інша поточна дебіторська заборгованість:На початок звітного року 2,1    На кінець звітного періоду 1,7 
III. Необоротні активи, утримувані для продажу, та групи вибуття
Баланс
На початок звітного року 1325,3 На кінець звітного періоду 1405,6  
Пасив
I. Власний капітал Зареєстрований (пайовий) капітал
На початок звітного року 226,6     На кінець звітного періоду 265,8  
Додатковий капітал:
На початок звітного року 130,6  На кінець звітного періоду 134,8  
Нерозподілений прибуток (непокритий збиток): На початок звітного року 968,1   розрахунками з бюджетом 
III. Поточні зобов’язання
розрахунками з бюджетом На кінець звітного періоду 36,7 
розрахунками зі страхування На кінець звітного періоду 37,3
розрахунками з оплати праці На кінець звітного періоду 137,1 
Інші поточні зобов’язання На кінець звітного періоду 2,2 
IV. Зобов’язання, пов’язані з необоротними активами, утримуваними для продажу, та групами вибуття
Баланс
На початок звітного року 1325,3   На кінець звітного періоду 1405,6


Опубліковано 02.05.2018 р. о 10 год 00 хвилин


На виконання наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. № 497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури»

Комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок»
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- ЗАВІДУВАЧ ТРУПИ

Згідно з Порядком і умовами проведення конкурсу претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким  кваліфікаційним  вимогам:
повна або базова вища освіта відповідного напрямку, стаж роботи в художньо-постановчій частині не менше - 3 років, бакалавра – не менше 5 років.


Документи на участь у конкурсі подаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення.
До заяви про участь у конкурсі подаються наступні документи:
1. Заповнений особистий листок;
2. Автобіографія;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
4. Копії документів про освіту за відповідною спеціальністю;
5. Копії першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
6. Копія військового квитка ( приписне посвідчення);
7. Копія ідентифікаційного коду;
8. Копія трудової книжки (за наявності);
9. Творче резюме, портфоліо;
10.Медична довідка.
Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня с 10.00 – 16.00 (крім суботи та неділі) до 15 травня 2018 року протягом 14 днів з дня опублікування оголошення особисто або надіслати поштою за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
Конкурс на заміщення вакантних посад: завідувача трупи відбудеться у два етапи:
– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 15 травня 2018  о 10 год.  у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» за адресою: 50069, м. КривийРіг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
– другий етап – робота з конкурсантами:
15 травня 2018 року у о 12 год. у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».

КП «Криворізьский міський театр ляльок», учасників конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.


Комунальне підприємство “Криворізький міський театр ляльок”


Форма власності: комунальна
ІНФОРМАЦІЯ Про роботу комунального підприємства «Криворізький міський театр ляльок»
Театр підзвітний та підконтрольний управлінню культури виконкому Криворізької міської ради, яке виконує функції уповноваженого органу управління в межах, визначених чинним законодавством України та Положення про управління. Спеціалізацією комунального підприємство «Криворізький міський театр ляльок», згідно з Законом України «Про театри та театральну справу», є створення, виконання та показ театральних лялькових вистав, інших творів театрального мистецтва на базі театру та орендованих сценічних майданчиках, участь у масових заходах міста, регіону, країни, та фестивалях, конкурсах. Комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок» працює 41 рік. У скарбниці театру - 48 вистав для дітей різної вікової категорії. Головний творчий напрямок роботи театру – класична та сучасна казка. Попереду дуже багато творчих планів та проектів, які зможуть втілитися в життя, дякуючи плідній праці колективу театру. З 2009 р. по теперішній час директором - художнім керівником працює Михайлова Світлана Миколаївна. - 2017 р. "Вересневі самоцвіти"в місті Кропивницький, театр отримав Диплом за виставу "Лисиця та Ведмідь" автор М.Супонін, режисер-постановник В.Білецька. Комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок» твердо і впевнено підтверджує щороку про існування талановитого та багатогранного колективу серед театрів ляльок України. На посаді директора – художнього керівника Михайлова Світлана Миколаївна прагне розширити творчі можливості колективу, оновити матеріальну базу театру; залучити до роботи молодих фахівців, та втілити інноваційні форми роботи. Щосереди артисти проводять майстер – класи по розвитку мовлення, концентрації уваги, співу, ритмічним рухам, індивідуальним заняттям по лялькарському мистецтву, створюють вистави. З метою покращення роботи з глядачами започатковані різноманітні засоби: ігрові та розважальні програми для розвитку творчої активності малюків перед виставами, конкурси: «Кращий малюнок за сюжетом вистави», «Кращий глядач сезону», «Конкурс малюнку на асфальті». Переможці конкурсів нагороджується річним абонементом, інші учасники отримують дарунки. Старт конкурсів проводиться під час відкриття театрального сезону. Змінюється час, приходять нові актори, створюються нові вистави, які і напишуть вже нові сторінки історії мистецького життя нашого театру.
Творча довідка за 2017 рік (прем’єри, гастрольна діяльність, участь у фестивалях, репертуар театру)
Світ театрального мистецтва багатогранний дуже цікавий і різнобарвний . 2017 рік театр розпочав з новими силами й великим натхненням. Діти - найкращий глядач , чутливий і тонкий , сприйнятливий і вимогливий , здатний до співпереживання та глибокого почуття. Звертаючись до класичної драматургії, театр прагне осягнути думки автора з позицій сьогодення. Спектаклі нашого театру різноманітні за жанрами: казки , пригоди , фентезі – мюзикли. Кожен глядач знайде в афіші театру вистави на свій смак. Талановита трупа , яскрава театральна форма, енергія акторської самовіддачі , музичність вистав дозволили театрові ляльок стати справжнім осередком культурного життя міста. Для вдосконалення професійності акторів , проводяться планові заняття із майстерності актора, вокалу , сценічної мови, хореографії . Протягом року театр показав: 369 вистави, в т.ч. благодійних -17, які переглянули понад 36 тисяч глядачів, у тому числі на благодійній основі понад 10 тис. ПРЕМ'ЄРИ 2017 р.:
У 40 сезоні афіша театру поповнилася 4 прем'єрами, кожна з яких викликала численні відгуки глядачів і преси. Для всіх вистав характерне вільне поєднання різних типів ляльок, а також різних прийомів і засобів. - Квітень 2017 р. :філософсько - комейдійна притча - вистава «Казка про ледаря», автор Н.Шейко-Медведєв, режисер – постановник О.Борсук.Вистава розповідає глядачеві про життя сільського хлопця Гриця, який був ледарем. Та за допомогою вірного друга Вужа і Доброї Чарівниці зміг перемогти свої лінощі … Вересень 2017 р.: вистава - жарт«Українські витинанки», автор та режисер-постановник С.Михайлова. Ця вистава – відтворення різновиду українського народного декоративного мистецтва мовою театру.Ще здавна нам відомі декоративні паперові , рослинні , шкіряні , тканинні витинанки, що складались у різні сюжети , найпопулярнішим з яких є «Дерево життя» . За допомогою звичайних побутових речей актори створюють різноманітні образи. Жовтень 2017 р.: вистава« Таємниця Червоного капелюха» , режисер- постановник І. Рожков, за мотивами народної казки « Червоний капелюх». Музейні експонати розповідають всім відому казку про дівчинку , яка несла бабусі пиріжки; та вовка , що намагався її обдурити і дістатися до бабусі коротким шляхом. Але ще ми знайомимося з історією виникнення капелюхів, хто такі вовки і зустрічаємося з лісовими мешканцями, які міркують про « таємницю» Червоного капелюха. Грудень 2017 р.: вистава – фентезі - мюзикл «Тро-ля-ля» автор та режисер - постановник С. Михайлова.Фентезі-мюзикл дійство, яке розпочинається із знайомства з родиною веселих, непосидючих Тролів. Вони живуть на щасливому дереві і проводять свій час з розкішшю, тобто співають, танцюють, обіймаються . Але поряд з ними живуть злі Бергени, які не знають що таке щастя…
ГАСТРОЛІ,ФЕСТИВАЛІ І КОНКУРСИ
У 2017 році колектив театру брав участь:
-Червень – Серпень - гастролі у Скадовському, Генічеському та Криворізькому районах.
-У міському конкурсі – огляді «Ялинка – 2017» . За новорічну виставу «Кар-р-р-навал» ( автора сценарію та постановник С. Михайлова)колектив театру нагороджено Дипломом за креативність ідеї, використання різноманітних прийомів ляльководства , професійну майстерність .
-Уміжрегіональному фестивалі Придніпров’я «Січеславна - 2017» на огляд журі була представлена вистава«Зайчикові знахідки»
автор І.Андрусяк , режисер-постановник О. Борсук. -Участь у 47 Всеукраїнському фестивалі "Вересневі самоцвіти"у місті Кропивницький.Театр отримав Диплом за виставу «Лисиця та Ведмідь» (М.Супонін, режисер-постановник В.Білецька).
Репертуарний план театру:
1. «Курочка ряба» (Н. Шейко – Медведєва)
2. «Солом’яний бичок» (Н. Шейко – Медведєва)
3. «Попелюшка» (Є. Шварц)
4. «Білосніжка та гноми» (Х. Вассар)
5. «Рахую до п’яти» (М. Бартенєв)
6. «Вовченятко з казкової торби» (В. Гольцов)
7. «Червоненька квіточка» (І. Карнаухова)
8. «Червоний, жовтий, зелений» (П. Висоцький)
9. «Пригоди Каштанчика» (В. Орлов)
10. «Гусенятко Дорофей» (Н. Гернет)
11. «Півник та Соняшник» (К. Мєшков)
12. «Веселі ведмежата» (М. Поліванова)
13. «Важливий іспит» (І. Ендрексон)
14. «Гидке каченя» (В. Сінакевич)
15. «Як лисичка пташкою була» (О. Кузьмін)
16. «Якщо поряд з тобою друг» (І. Рожкова)
17. «Витівки братця Кролика» (Г. Богомолов)
18. «Я – курчатко, ти – курчатко» (Ю.Чеповецький)
19. «Тук-тук! Хто там?» (М. Бартенєв)
20. «З Днем народження» (І. Рожкова)
21. «І знову про Телесика» ( Є.Чеповецький)
22. «Пан Коцький» (В. Нестайко)
23. «Йшов по морю пароплав» (С. Михайлова)
24. «Зіркове шоу «Суперстар» (С. Михайлова)
25. « Веселі домовята» (С. Михайлова)
26. «Дюймовочка» ( В. Бугайов за мотивами Г. Андерсена)
27. «Веселі дивацтва»(С. Михайлова)
28. «Повір у мрію» (С. Михайлова)
29. «Це вам , друзі , Мадагаскар» (С. Михайлова)
30. «Мойдодир» (К. Чуковський)
31. «Їжачок-хитрячок»» (О. Кузьмін)
32. «Дивомуз» (С. Михайлова)
33. «Щасливий дім» (С. Михайлова)
34. «Олена Премудра» (М. Бартенєв)
35. «Кішкин дім» (С. Маршак ).
36. «Пітер Пен поспішає на допомогу» (С.Михайлова)
37. «Теремок-щаслива хата» ( О. Борсук)
38. «Як Лисичка Ведмедя обманювала» (В. Білецька)
39. «Щастя…Яке воно?» (І.Рожкової)
40. «Інтернет – Квест» (С.Михайлова)
41. «Приключенияминьоновили Муха-ха-ха» (С.Михайлова)
42. «Зайчикові знахідки» (І.Андрусяк)
43. «Ємелені фантазії» (І.Рожкова)
44. «Карнавал» (С.Михайлова)
45. «Казка про ледаря»( О. Борсук)
46.«Українські витинанки»(С.Михайлова);
47 «Таємниця Червоного капелюха» (І.Рожкова)
48.«Тро-ля-ля»(С.Михайлова).
В 2018 році планується випуск 4 вистав: 1. «Пригоди свинки Пеппи» (режисер- постановник О.Борсук); 2. «Лисиця та журавель» (режисер- постановник І. Рожкова); 3. «Соловей та Роза» (режисер- постановник І. Рожкова); 4. Новорічна вистава. (автор і режисер - С.Михайлова). Театр є власником приміщення площею 1077, 58 м­у Палаці культури «Саксагань». Звукова та освітлювальна апаратура у задовільному стані. Театр має автомобіль “Газель” , автобус “БАЗ” на 20 посадочних міст.


Опубліковано 07.02.2018 р. о 10 год 00 хвилин


На виконання наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. № 497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури»

Комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок»
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- ХУДОЖНИКА – ОФОРМЛЮВАЧА

Згідно з Порядком і умовами проведення конкурсу претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким  кваліфікаційним  вимогам:
Повна або базова вища освіта відповідного напрямку (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста без вимог до стажу роботи, бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.


Документи на участь у конкурсі подаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення.
До заяви про участь у конкурсі подаються наступні документи:
1. Заповнений особистий листок;
2. Автобіографія;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
4. Копії документів про освіту за відповідною спеціальністю;
5. Копії першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
6. Копія військового квитка ( приписне посвідчення);
7. Копія ідентифікаційного коду;
8. Копія трудової книжки (за наявності);
9. Творче резюме, портфоліо;
10.Медична довідка.
Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня с 10.00 – 16.00 (крім суботи та неділі) до 20 лютого 2018 року протягом 14 днів з дня опублікування оголошення особисто або надіслати поштою за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
Конкурс на заміщення вакантних посад: художника-оформвлювача відбудеться у два етапи:
– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 21 лютого 2018  о 10 год.  у приміщенні КП «Криворізькийміський театр ляльок» за адресою: 50069, м. КривийРіг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
– другий етап – робота з конкурсантами:
21 лютого 2018 року у о 12 год. у приміщенні КП «Криворізькийміський театр ляльок» за адресою: 50069, м. КривийРіг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».

КП «Криворізьский міський театр ляльок», учасників конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад в КП «Криворізький міський театр ляльок» на підставі рішення конкурсної комісії від 21.02.2018 року було обрано переможця на посаду:
«ХУДОЖНИКА – ОФОРМЛЮВАЧА» - Галкіну Г.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!
Розрахунок по плану використання доходів та видатків по загальному та спеціальному фонду КП «Криворізький міський театр ляльок» на 2018 рік


Кількість місць в глядацькій залі - 157
Середня вартість квитка - 17 грн
Кількість вистав - 362
Середнє заповнення зали 37% - 58 чол

Доходи:
Реалізація квитків - 330000 грн
Вистави, згідно угод - 70000 грн
Платні послуги, згідно угод - 30000 грн
Разом доходів - 430000 грн

Видатки:
Загальний фонд :
Зарплата по штатному розпису - 3602927 грн
Оплата енергоносіїв - 164252 грн

Спеціальний фонд
Матеріали на випуск нових вистав:
Тканини на ляльки, ремонт та костюми акторам - 78078 грн
Господарські товари та сировина - 69591 грн
Бензин - 27500 грн
Дизпаливо - 39000 грн
Запчастини, масло, тосол - 14000 грн
Електропостачання - 23442 грн
Водопостачання - 3402 грн
Канцелярські товари - 14718 грн
Підписка періодичних видань - 2100 грн
Апаратура та обладнання - 23310 грн
Оплата послуг, (окрім комунальних) - 71399 грн
Оплата УЗААП - 43000 грн
Культурно-масова, фізкультурна і оздоровча робота - 8860 грн
Видатки на відрядження - 11600 грн

Разом видатки - 3767179 грн


Опубліковано 22.09.2017 р. о 10 год 00 хвилин


На виконання наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. № 497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури»

Комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок»
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- ХУДОЖНИКА – ОФОРМЛЮВАЧА ІГРОВИХ ЛЯЛЬОК

кваліфікаційні вимоги до претендентів:
Повна або базова вища освіта відповідного напрямку (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста без вимог до стажу роботи, бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.


- ХУДОЖНИКА – ОФОРМЛЮВАЧА

кваліфікаційні вимоги до претендентів:
Повна або базова вища освіта відповідного напрямку (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста без вимог до стажу роботи, бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.


- РЕПЕТИТОРА З ТЕХНІКИ МОВИ

кваліфікаційні вимоги до претендентів:
Повна вища освіта 3-4 рівня акредитації відповідного напрямку підготовки, без вимог до стажу роботи.


Документи на участь у конкурсі подаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення.
До заяви про участь у конкурсі подаються наступні документи:
1. Заповнений особистий листок;
2. Автобіографія;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
4. Копії документів про освіту за відповідною спеціальністю;
5. Копії першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
6. Копія військового квитка ( приписне посвідчення);
7. Копія ідентифікаційного коду;
8. Копія трудової книжки (за наявності);
9. Творче резюме, портфоліо;
10.Медична довідка.
Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня с 10.00 – 16.00 (крім суботи та неділі) до 06 жовтня 2017 року протягом 14 днів з дня опублікування оголошення особисто або надіслати поштою за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
Конкурс буде проведено 06.10.2017 року   у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
Телефони для довідок (0564) 26-61-45.

Конкурс на заміщення вакантних посад: художника-оформлювача ігрових ляльок, художника-оформвлювача та репетитора з техніки мови відбудеться у два етапи:
– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами:
06 жовтня 2017  о 10 год.  у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
– другий етап – робота з конкурсантами:
06 жовтня 2017 року о 12 год. у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».


КП «Криворізьский міський театр ляльок», учасників конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад в КП «Криворізький міський театр ляльок» на підставі рішення конкурсної комісії від 06.10.2017 року було обрано переможця на посаду:
«ХУДОЖНИКА – ОФОРМЛЮВАЧА ІГРОВИХ ЛЯЛЬОК» - Тихонову С.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!
Опубліковано 26.04.2017 р. о 10 год 00 хвилин

оголошення першого етапу конкурсу на заміщення вакантних посад у комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок»:

- Артист-ляльковод ІІ категорії (одна посада)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр,молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.


Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність.

Документи на участь у конкурсі подаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення.

До заяви про участь у конкурсі подаються наступні документи:
1. Заповнений особистий листок;
2. Автобіографія;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
4. Копії документів про освіту;
5. Копії першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
6. Копія військового квитка ( приписне посвідчення);
7. Копія ідентифікаційного коду;
8. Копія трудової книжки;
9. Залежно від специфіки вакантної посади, на яку оголошений конкурс ( репертуар, рекомендації,список постановлених вистав, зіграних ролей, почесне звання, копії документів про підвищення кваліфікації, нагороди, грамоти, прийняття участі у фестивалях, характеристики та інше за бажанням);
10. Довідка про стан сплати комунальних послуг з Нова Ком.

Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня с 10.00 – 16.00 (крім суботи та неділі) протягом 14 днів з дня опублікування оголошення за адресою:
50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
За інформацією звертатися за телефоном 26-61-45

Конкурс буде проведено 10.05.2017 року   у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» за адресою:
50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
Телефони для довідок (0564) 26-61-45.

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад в КП «Криворізький міський театр ляльок» на підставі рішення конкурсної комісії від 10.05.2017 року було обрано переможця на посаду: «артиста – ляльковода ІІ категорії» - Сидоренко Н.В.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!
Опубліковано 28.03.2017 р. о 13 год 00 хвилин

оголошення першого етапу конкурсу на заміщення вакантних посад у комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок»:

- Керівник музичної частини
- Головний художник

Спеціальні кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- - Керівник музичної частини: здійснює художнє та організаційне керівництво, щодо музичного оформлення вистав, інтермедій, інших театральних заходів.
- Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність. 
- Головний художник: повна вища освіта відповідного напряму, стаж роботи за професією художника не менше 3-х років.
Згідно із положенням ст.21 Закону України "Про культуру" формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі.


Документи на участь у конкурсі подаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення.

До заяви про участь у конкурсі подаються наступні документи:
1. Заповнений особистий листок;
2. Автобіографія;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
4. Копії документів про освіту;
5. Копії першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
6. Копія військового квитка ( приписне посвідчення);
7. Копія ідентифікаційного коду;
8. Копія трудової книжки;
9. Залежно від специфіки вакантної посади, на яку оголошений конкурс ( репертуар, рекомендації,список постановлених вистав, зіграних ролей, почесне звання, копії документів про підвищення кваліфікації, нагороди, грамоти, прийняття участі у фестивалях, характеристики та інше за бажанням);
10. Довідка про стан сплати комунальних послуг з Нова Ком.

Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня с 10.00 – 16.00 (крім суботи та неділі) протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою:
50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
За інформацією звертатися за телефоном 26-61-45

Конкурс буде проведено 30.04.2017 року   у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» за адресою:
50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
Телефони для довідок (0564) 26-61-45.

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад в КП «Криворізький міський театр ляльок» на підставі рішення конкурсної комісії від 01.03.2017 року було обрано переможця на посаду: «керівника музичної частини» - Глущенко А.О.


За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад в КП «Криворізький міський театр ляльок» на підставі рішення конкурсної комісії від 30.04.2017 року було обрано переможця на посаду: «головного художника» - Букрєєва В.І.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
Опубліковано 23.01.2017 р. о 13 год 00 хвилин

оголошення першого етапу конкурсу на заміщення вакантних посад у комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок»:

- Артист-ляльковод І категорії

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр,молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.


Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність.

Документи на участь у конкурсі подаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення.

До заяви про участь у конкурсі подаються наступні документи:
1. Заповнений особистий листок;
2. Автобіографія;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
4. Копії документів про освіту;
5. Копії першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
6. Копія військового квитка ( приписне посвідчення);
7. Копія ідентифікаційного коду;
8. Копія трудової книжки;
9. Залежно від специфіки вакантної посади, на яку оголошений конкурс ( репертуар, рекомендації,список постановлених вистав, зіграних ролей, почесне звання, копії документів про підвищення кваліфікації, нагороди, грамоти, прийняття участі у фестивалях, характеристики та інше за бажанням);
10. Довідка про стан сплати комунальних послуг з Нова Ком.

Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня с 10.00 – 16.00 (крім суботи та неділі) протягом 14 днів з дня опублікування оголошення за адресою:
50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
За інформацією звертатися за телефоном 26-61-45

Конкурс буде проведено 10.02.2017 року   у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» за адресою:
50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
Телефони для довідок (0564) 26-61-45.

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад в КП «Криворізький міський театр ляльок» на підставі рішення конкурсної комісії від 10.02.2017 року було обрано переможців на посаду:
«артиста – ляльковода І категорії» - Захаренко В. В. та Назарчук В. М.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
Опубліковано 25.07.16р. о 17 год 00 хвилин

оголошення першого етапу конкурсу на заміщення вакантних посад у комунальне підприємство «Криворізький міський театр ляльок»:

- Головний художник
- Артист-ляльковод І категорії
- Артист-ляльковод ІІ категорії


Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- Головний художник:

повна вища освіта відповідного напряму, стаж роботи за професією художника не менше 3-х років.

-Артист-ляльковод (театру ляльок) І категорії :

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр,молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

-Артист-ляльковод (театру ляльок) ІІ категорії :

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр,молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:


Вільне володіння державною мовою, яскрава творча індивідуальність.

Документи на участь у конкурсі подаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення.

До заяви про участь у конкурсі подаються наступні документи:
1. Заповнений особистий листок;
2. Автобіографія;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
4. Копії документів про освіту;
5. Копії першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
6. Копія військового квитка ( приписне посвідчення);
7. Копія ідентифікаційного коду;
8. Копія трудової книжки;
9. Залежно від специфіки вакантної посади, на яку оголошений конкурс ( репертуар, рекомендації,список постановлених вистав, зіграних ролей, почесне звання, копії документів про підвищення кваліфікації, нагороди, грамоти, прийняття участі у фестивалях, характеристики та інше за бажанням);
10. Довідка про стан сплати комунальних послуг з Нова Ком.

Заяви до конкурсної комісії приймаються щодня с 10.00 – 16.00 (крім суботи та неділі) протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою:
50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
За інформацією звертатися за телефоном 26-61-45

Конкурс буде проведено 30.08.2016 року   у приміщенні КП «Криворізький міський театр ляльок» за адресою:
50069, м. Кривий Ріг, проспект Героів –підпільників (пр.Дзержинського), 54а ПК «Саксагань».
Телефони для довідок (0564) 26-61-45.

ЗАПЛАНОВАНІ ВИТРАТИ ПО КП «КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК» НА 2016 РІК

Матеріали на випуск нових вистав : 107038,20
В 2016 р. планується постановка нових вистав:
1. “Зайчикові знахідки ”( І.Андрусяк )
2. “Як ледар щастя шукав ”( Н.Шейко-Медведєва)
3. “ По щучьему велению”( по мотивам народних сказок)
4. Новорічна вистава-мюзикл ( С.Михайлова)
Тканина на ляльки та костюми артистам – 51828,0 грн.

Господарчі товари та сировина -55210,20 грн.
Електропостачання 10700 кВатт х 1,8250 х 1,05 = 20505,0
Послуги зв’язку -2289,36 (абонплата 54,78 х 12 = 657,36;
похвилинна оплата 2429х 0,056 х 12 = 1632,0)
Послуги інтернету 12 х 210,0 = 2520,0
Водопостачання 191,0 м3 х 7,824 х 1,104 = 1650,0
Теплопостачання 100 гКал х 1771,62 х 1,1016 = 195162,0
Бензин – 10 робочих днів в місяць х 10 л х 17,5 грн. х 11 = 19250,0

З/частини, масло, тосол – 13912,00
в тому числі:
- амортизатор 4 х 300,0 = 1200,0

Відрядження – 18 000,0
Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»
в м. Вінниця – 7200,0
добові 10 чол. х 30,0 х 4 дн. = 1200,0
проїзд 10 чол. х 600,0 = 6000,0
на міжнародний фестиваль «Диви» в м. Хмельницький – 8200,0
добові 10 чол. х 30,0 х 4 дн.= 1200,0
проїзд 10 чол. х 700,0 = 7000,0
на міжнародний фестиваль театрів ляльок в м. Кіровоград – 2600,0
добові 10 чол. х 30,0 х 2 дн.= 600,0
проїзд 10 чол. х 200,0 = 2000,0

Підписка на періодичні видання – 1565,0
журнал “Бухгалтер 911” – 1165,0
газета “Позакласний час” – 400,0

Апаратура та обладнання – 67748,0

Абонплата касового обслуговування 100,0 х 12 – 1200,0грн.
Касове обслуговування 750 х 3,0 = 2250,0 грн.
Видатки на охорону праці 1862236,0 х 0,2% = 3724,47грн.
Страховка транспортного засобу – 1900,0 на рік
Річне супроводження «МеДок» -2100,0 грн. на рік
Навчання у сфері цивільного захисту 3 х 813,0 =2439,0грн.
Обслуговування оргтехніки 12х 94,0 = 1128,0 грн.
Стоянка авто 12 х 750,0 = 9000,0 грн.
Аренда приміщень для показу вистав 12 х 2250,0 = 27000,0 грн.
Оцінка майна 10х 700,0 = 7000,0 грн.
Заправка вогнегасників 750,00 грн.
Оплата УЗААП - 430000,0 х 12% = 51600,0
Культурно-масова,фізкультурна і оздоровча робота
0,3 % х 1862236,00 = 5587,00 грн.


.

Додати коментар